10 kroků ke kámošům

11. června 2012 v 13:29 | means barbie

5 krokúúú

19. prosince 2007 v 7:06 | erka
5KROKŮ,JAK NAJÍT SUPER KAMARÁDKU!

Krok č.1:Počítej s tím,že nejlepší kamarádku nesmuší najít hned.Proto se ti vyplatí,když se obrníš pořádnou dávkou trpělivostí.A pamatuj si,že opravdové kamarádství poznáš až časem.Ne nadarmo se říká,že v nouzi poznáš přátele.

Krok č.2:Chod často do společnosti.začni třeba aerobikem,tancem nebo s volejbalem,a nebo se přihlas do keramického kroužku.Když budeš jenom sedět doma,moc nových kámošek asi nepotkáš.

Krok č.3:Snaž se chovat přirozeně a na nic si nehraj.Pokud by totiž tvoje nová kamarýdka zjistila,že jí lžeš,ztrácíš už navždycky její důvěru!A pak,nejlepší kámoška musí mít pochopení pro všechny tvoje blázniviny.

Krok č,4:Pamatuj,že by sis měla dávat dobrý pozor na jazyk!Ze začátku se jí rozhodně neptej na to,kdy dostala první pětku ve škole nebo čeho se v životě nejvcí bojí!A stejnětak hned každé potenciální kámošce nevykládej všechno o sobě.

Krok č.5:Vymysli nějakou akcičku,kterou byste mohly podniknout o víkendu.Třeba spolu zajděte do kina nebo si uspořádejte zkrášlovací den,a nebo se prostě vydejte na lov kluků..Legrace musí být!:D

5 tipů jak byt oblibená

1.Buď sama sebou a nic nepředstírej.

2.Měj svůj styl.Značkové oblečení není všechno.

3.Navrhni ostatním,jak můžete strávit skvělý večer.

4.Nestyď se za svůj talent,a ukaž,v čem vynikáš.

5.Překvap svoje kamarády tipem na zajimav

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 11. června 2012 v 13:31 | Reagovat

bezva :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama