jak být hvězda třídy

20. června 2012 v 18:40 | kids land klára (13)/blog x

Hvězda třídy

Tento příspěvek bude tentokrát o tom, jak se stát hvězdou třídy. Tou oblíbenou a všemi uznávanou. Takovou holkou se chce stát snad každá žákyně školy. A protože začíná zase nový školní rok, tak se to i perfektně hodí. Takže než zasednete do lavic a otevřete učebnice, tak se mrkněte na pár rad a fíglů, jak být obdivovaná.

1) vždy choď upravená…
Jen tak můžeš svým spolužákům ukázat, že se o sebe staráš a pečuješ. Když přijdeš umytá s učesanými vlasy a lehkým leskem na rtech- už to něco říká. Když přijdeš s mastnými a rozcuchanými vlasy a budeš smrdět, myslím, že takhle si své přátele nezískáš
2) buď milá
Když k tobě přijde spolužačka, že potřebuje pomoct s úkolem nebo půjčit peníze na svačinu, neodháněj jí hned. Buď milá a vstřícná, protože jen tak si získáš jejich přátelství. I když peníze třeba nemáš, abys jí půjčila, zkus jí poradit, kam a za kým zajít, aby se to vyřešilo.
3) zastávej se svých kamarádů
Vidíš, že tvého kamaráda šikanují a nebo se s někým hádá a víš, že je v právu? Tak mu jdi okamžitě na pomoc. I to tvý spolužáci obdivují
4) pokud můžeš, dělej všechny školní akce…
Máte ve škole své školní hlášení? Tak se toho se svými kamarádkami ujměte a vyhlašujte všechny novinky za poslední týden. Když budeš všechny informovat o věcech, co je zajímají, určitě si tě oblíbí a nejen ve třídě.
5) pých…. NE!!!
Jestli se ti podaří být spolehlivá, upravená, vstřícná a vždy ve střehu, musí se ti podařit i být hvězdou třídy. Ale bacha na pýchu a nafoukanost. Musíš zůstat taková jaká jsi, protože takovou tě tvý kamarádi mají přece rádi a takovou si tě zvolili jako nejlepšího a nejhodnějšího premianta třídy.

10 tipů jak být hvězdou třídy

30. září 2009 v 19:35 | M!saa | →ostatní
1. USMÍVEJ SE!
Viděla jsi snad někdy nějakou oblíbenkyni, která by se na ostatní tvářila jako kyselá okurka? Úsměv je zázračná věc. Dokáže proměnit v princeznu i holku, která nevypadá zrovna jako modelka. proto pěkne zdvihni koutky úst směrem vzhůru a keep smiling!

2. NEBUĎ NAMYŠLENÁ!
Možná namítáš, že hvězdy třídy přece bývají často namyšlené. Jenže to jde většinou o holky, které si o sobě myslí, že jsou hvězdy třídy, ale ve skutečnosti je nikdo nemá rád. A taková přeci ty být nechceš! Nepovyšuj se tedy nad ostatními za žádnou cenu.

3. POMÁHEJ OSTATNÍM!
Když tě někdo požádá o půjčení kružítka, ta ne že mu ho za trest bodneš do ruky! A když se tě někkdo zeptá, jestli by se nemohl mrknout na tvoje poznámky ze zemáku, tak ne že budeš dělat, že neslyšíš. Ten, kdo podá ostatním pomocnou ruku, když to potřebují, si hned získá oblibu.cAle bacha! To neznamená, že se máš od jiných nechat zneužívat!

4. NEBUĎ NEPŘÍJEMNÁ!
Jsi jediná, kdo dostal z matematického testu jedničku a škodolibě strouháš mrkvičkuvšem svým spolužákům, že narozdíl od tebe nakoupili koule? Nerdiv se, že si tím moc obliby nezískáš! Radši jim nabídni, že jim ukážeš, jak si který příklad spočítala, aby příště měli dobré známky i oni.


5. BEZVA OHÁKNUTÍ!
Je to pravda odvěká, že šaty dělaj člověka... Ale bacha! Teď nemluvíme o tom, že musíš hnedd všechno svoje kapesný bouchat za oblečení, aby sis mohla pořídit drahé značkové džíny a sexy trička. Super módní hadříky můžeš získat za pár kaček - třeba předěláním tvého starého oblečení. Stačí jen sledovat, co se nosí, ppořídit si galantní vychytávky a naučit se několik dobrých fint, jak vyšperkovat kousky ve tvém šatníku.

6. NEDEJ SE!
Chová se k tobě někdo špatně? Nenech si to líbit a dejj mu najevo, že na tebe si tedy dovolovat nebude! Přichystej si pár hlášek, které ho uzemní a odkážou do patřičných mezí. Nepřihlížej ani k ponižování jiných, ale zastaň se toho, kdo potřebuje.

7. MĚJ SVŮJ NÁZOR!
Myslíš, že nejvíc obliby získáš, když budeš na všechno přikyvovat, aby sis náhodou někho nerozházela? Kdepak, buď osobnost a nestyď se za svůj názor, i když se možná liší od ostatních. Zároveň, ale posloouchej argumenty jiných a neodsuzuj je hned, pokud s tebou nesouhlasí.

8. SUPER NÁPADY!
Jak na sebe upozornit? No přece nějakým bezva nápadem! Pokus se třeba vaší třídu stmelit na nějaké mimoškolní akcičce. Je jedno, jestli zorganisuješ turnaj v bowlingu či kulečníku, anebo navrhneš naplánovat na velké prázdniny společný výlet pod stany. také se můžete společně pustit do výzdoby třídy... Buď to ty, kdo vymmyslí, co podniknete!
9. NEPOHRDEJ KLUKAMA!
Ignoruješ kluky ve třídě, protože jsou podle tebe písklata, která ani nestojí za pohled? A nepomyslela si taky někdy na to, že kluci nejsou jen na chození, ale můžou být super kámoši? To, že te sppolužáci nepřitahují, ještě neznamená, že si s nimi nemůžeš pokecat. Možná zjistíš, že ta jejich podivná partička je vlastně docela fajn.

10. BUĎ VÝJIMEČNÁ!
Jestli chceš zaujmout, musíš být něčím výjimečná! Umíš hrát na kytaru? Předveď to spolužákům. Ráda skládáš písničky? Co takhle složit hymnu třídy? Pleteš náramky z bavlnky? Poděl se o ně s ostatními! Anebo hraješ závodně basket? Pozvi spolužáky na zápas, aby ti přišli fandit! Beboj se ukázat, v čem si šikovná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama