jak sbalit kluka který mě nechce

11. června 2012 v 13:39 | ...
Jak sbalit kluka který mě nechce ?
Sbalit kluka, který tě nechce je věc, na kterou je potřeba určitého rozmyslu. Co za tím je, že kyprou mladou dívku odmítá a nechce se k ní přiblížit, nechce si ji pustit k tělu? Naše jednočlenná redakce dala hlavy dohromady a vydedukovala několik zdůvodnění výskytu tohoto problému. (Vzhledem k tomu pak, že naše jednočlenná redakce je mužského pohlaví, mělo by se jednat o pohled přímo od zdroje.) Takže, čím by tento problém, onoho nechtění a odmítání mohl být způsoben? Půjdeme od nejhorších a nejhůře zvrátitelných možností k těm, se kterými se něco dělat dá a také tak nějak jemně naznačíme, co. Svět je krutý a surový, proto nebudeme chodit kolem horké kaše a na rovinu řekneme, co a jak za čím je, abychom naše čtenářky duševně připravili na tvrdý střet s realitou.

Nelíbíš se mu

Tak toto je asi nejhorší, co se může stát. Ano, nestává se to často. Jak to poznat? V lepším případě podle takového takticky naznačovaného nezájmu, v horších pak ignorací, nicméně nic není ztraceno a tak co třeba využít již navázaného kontaktu k dotazu, jestli náhodou nemá nějakého kámoše,kterého by ti doporučil. Téma hodnocení žen bývá v mužském světě poměrně časté, takže tento doporučený kámoš by měl být vyfiltrován a neměl by již na rozdíl od něj trpět slepotou k tvým půvabům.

Celkem se mu líbíš, ale neví

Tady se ocitáme na rozhraní. Nemyslí si, že jsi ošklivá, což je jistě pozitivní. Ale cosi tady chybí. Tento případ se dá rozpoznat tím, že jakoby se už párkrát někam jde, celkem to probíhá dobře, ale něco tomu chybí, nejčastěji nějaké pokusy o bližší kontakt z jeho strany. Způsobů, jak toto zvrátit a z nenápadných schůzek vybudovat pevný svazek, je samozřejmě celá řada. Jde o to, že dřív než z toho začne nenápadně couvat, měl by poznat tvé skryté kvality, které ho od vycouvání odradí. Tyto skryté kvality jsou samozřejmě velmi individuální, u některé holky to je skrytý mrštný jazyk, u jiné zas jiná obdobně šikovná část těla, jindy zas prudká moc intelektu a zjištění, že se s ní nadměrně dobře kecá. (Ano, zejména to poslední je v první části balícího procesu potřeba rozvíjet - nesmí mít pocit, že mluví jen do takového sice půvabného ale jen tu a tam se pochichtovávajícího nic však neříkajícího dubu.)

Líbíš se mu, ale nemyslí si, že si s tebou rozumí

Tohle je celkem problém. Ve chvíli, kdy si tě zařadí to kolonky hezká, ale blbá, hrozí že se pro něj staneš při vší své vstřícnosti jen chvilkovým povyražením bez dlouhodobé perspektivy. Co s tím dělat? Tak můžeš, když tuto nehezkou snahu vycítíš, jít od toho. Nebo nedovolit žádné zneužití a uhájit čest. A nebo, což je ovšem zvlášť složité, přesvědčit o opaku, čehož se dá dosáhnout právě jen tehdy, když ho ohromíš svým rozhledem o věcech a tímto se přesuneš do skupiny, která je snem všech mužů, tj. mezi holky nejen hezké, ale i chytré.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tangleds tangleds | Web | 11. června 2012 v 13:47 | Reagovat

Uau pecka diky :)

2 terka terka | E-mail | Web | 11. června 2012 v 14:00 | Reagovat

[1]:

jestli chceš vědět ještě cokoliv jinýho napiš mi na email

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama