Jak udělat z hodinek eXtra módní doplněk

10. července 2012 v 19:27 | Drzá Lůcová

Jak udělat z hodinek eXtra módní doplněk

4. dubna 2011 v 5:58 | Drzá Lůcová :P | Rady pro holky

Normální hodinky, neznačkové - nejspíše od větnamců či špinavé, nevkusné nebo jenom nejdoucí? Něco mezi tím vším jsou ty moje asi 4 roky staré roky. Vypadají nějak takhle ↓↓ hrůza co? (+ PLUSko - nejlépe to jde s gumovými či plastovými hodinkami)
Jako první věc z nich můžete udělat úložiště na peníze :D Stačí vyndat strojek (viz první obrázek), vložit peníze a zaklapnout (viz druhý obrázek). Samozřejmě tam nemůžete cpát stovky, dvoustovky atd... Jen mince tam narvete, takže jen mince. Jenže co když nechcete, aby byli vaše peníze vidět? Jednoduše dovnitř před minci nalepíte nebo jen vložíte papírek s obrázkem (viz třetí obrázek). Bude to působit normálnějc. ↓↓
Pokud chcete, ale něco fakt eXtra třída, tak nalepte na vaše "hodinky" okrasné kamínky, přelakujte lakem na nehty, přemalujte nebo snad roztříhejte! Jednoidušše - nechte působit vlastní fantazii. (+PLUSko - zkuste neonové barvy a budete jednoznačně IN a kůl :D)
A chcete vidět co z toho vzniklo mě? Tak koukejte :D
A jak jsem to udělala? Přetřela jsem to laky na nehty - červenorůžovým a černým, nechala zaschnout, pak jsem ustřihla ty motýlky an naonec dala dovnitř placku (brož) s nápisem I ♥ You. (+ PLUSko - je to voděodolné ..... myslím :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama